Güncel Konular
Ana Sayfa » Muayenehanemiz

Muayenehanemiz

Resimlerin üzerine tıklayarak Tam Ekran görebilirsiniz.

5 Yorum

  1. merhabalar bende bir gebelik süreci geçirdim biran önce kürtaj olmam gerekiyordu ve internetten araştırıp Onur beye ulaştım muayahanesine gittiğimde bile hala bir umut gebe değilimdir düşüncesi vardı kafamda taki Doktor bey ultrason ile bakana kadar gebe olduğumu öğrendim kürtaj yaptırmam gerekliydi isteyerek oldum ama korkularım vardı ilk defa kürtaj olmamdan kaynaklıydı bu korku, muayane esnasında resmen bir terapi gördüm ,rahatladım, ilk günki korkularımı ertesi gün rahatlama almıştı operasyonun olup bittiğini hiçbirşeyi hatırlamıyorum kalktığımda herşeyin bittiğini öğrendim hissetmemek çok güzeldi sıcak sohbeti güler yüzlü ekibi ile ilgisi için tekrardan Dr.Onur PARLAK ‘a sonsuz teşekkürler ….

  2. Düğünüme daha 8 ay vardı ve hamile olduğumu öğrendiğimde ne yapıcağımı bilmiyordum. İnternetteki araştırmalarım sonucunda Onur beyi buldum. Korkuyordum kürtajdan ama asistanı ve Onur bey sayesinde kolaylıkla atlattım. Bütün yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

  3. Onur beyi 3 yıla yakın bir süre önce internet aracılığıyla iletişime geçmiştim. Profesyonelliğin akabinin de doktor hasta ilişkisinden ziyade iyi bir dinleyici ve yol gösterici olması her zaman için önereceğim ve güvenle gideceğim işinde gözüm kapalı kendimi emanet edeceğim uzman ellerdir😊😊😊

  4. İnternet aracılığı ile Onur bey’e ulaştım. Cerrahi başarısı, motivasyonu, halden anlayan tavrı, her şart ve koşulda hastasının yanında oluşu , çok fazla endişe dolu olduğum bu süreçte kürtaj işlemini büyük başarıyla ,hiç ağrısız , acısız bir şekilde gerçekleştirdi. İşlem sonrasında ki takipleriyle de çok rahat bir süreç geçirmemi sağladı. Onur bey’e bu süreçte güler yüzü , ilgisi, samimiyeti ve güveni için yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca ilgilerini eksik etmeyen ekibi tuba hanım ve anestezi uzmanına kucak dolusu sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir