Güncel Konular
Ana Sayfa » Genel » Lazerle Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır?
beyaz
beyaz

Lazerle Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır?

Zamanla genital bölgede kararmalar olabilir. Ağda, epilasyon, jilet kullanımı, yanlış iç çamaşırı kullanımı, terlemeden dolayı kararmalar yaşanabilir. Zamanla meydana gelen bu kararmaların çeşitli yöntemlerle beyazlatılması işlemine vajina beyazlatma denilmektedir. Vajina beyazlatma fiyatı her yapılan işleme ve seansa göre değişiklik göstermektedir. Birçok kadın cinsel yaşamı ve estetik görünüm için vajina beyazlatma operasyonu yaptırmaktadır.

 

Lazerle Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır?

 

Genital bölge beyazlatma için, renk ağartma, renk açıcı gibi kalıcı tedaviler bulunmaktadır. Vajina beyazlatma fiyatı kullanılan cihaza göre farklılık göstermektedir. Vajina beyazlatma işlemi oldukça kolaydır. 15 ya da 20 dakika süren, ağrısız bir işlemdir. Genel anesteziye ya da lokal anesteziye gerek duyulmayan, hastanın cildine ve beyazlatılmak istenen bölgeye göre lazer cihazı ve dozu ayarlanarak uygulama yapılmaktadır. Kişi operasyondan sonra, günlük yaşamına devam edebilmektedir. İstenilen beyazlığa ulaşana kadar 1 ya da 3 seans uygulama yapılmaktadır. Estetik merkezlerinde, uzman kişiler tarafından yapılan operasyonda, genital bölgeye uygulanan lazer ışınları melanosit hücrelerinin parçalanmasını sağlayarak, melanin salınımını engelleyerek genital bölge beyazlatma işlemi yapılmaktadır. Operasyon için Dr. Onur Parlak’ tan randevu alabilirsiniz.

 

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma İşleminden Sonra Neler Yapılmalıdır?

 

Beyazlatma işleminden sonra, doktorun önerdiği krem varsa kullanılması yeterli olmaktadır. Bölgede kısa süreli, geçici şişlik ve su toplanması görülebilir. Yapılan işlemden 1 hafta sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Önerilen şekilde bakım yapılmalıdır. Yan etkileri bulunmamaktadır.

 

Hakkında DR Onur PARLAK

Bu Makalemizi Okudunuz mu?

idrar kaçırma sebepleri nelerdir

İdrar Kaçırma Sebepleri Nelerdir?

İdrar kaçırma adı verilen durum kişinin idrarının geldiğinin farkında olmaması, idrarı geldiği anda tutamaması ya …

1 yorum

  1. Gülsen Coşkun

    Vajina beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum.Fiyat bilgisi verir misiniz?Teşekkürler!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir