Güncel Konular
Ana Sayfa » Genital Beyazlatma » Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Ve Fiyatları
Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Ve Fiyatları

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Ve Fiyatları

Genital bölge farklı sebeplerden kaynaklı zaman içerisinde esmerleşme, bölgesel ya da geniş renk koyulaşması kısaca kararma sorunuyla karşılaşabilir. Bu tarz durumlarda lazer vajinal bölgenin dış yüzeyinde her yere uygulanabilir. Günümüz imkanları sayesinde lazerle renk açmak için tedaviler, genital bölgede beyazlatma işlemi, renk ağartma, genital bölgede renk açma tedavileri yapılabilmektedir. Lazer ile genital bölgede rengin açılması ‘labial whitening’ ya da ‘vulvar whitening’ adıyla da bilinmektedir. Dış genital bölgedeki lazerle işlemler aynı zamanda genital bölgede sıkılaştırma işlemi içinde kullanılmaktadır. Bu bölgede oluşan koyuluklar tıbbi açıdan bir sorun teşkil etmiyor olsa da kişinin psikolojisi açısından sorun olabilmektedir. Kişi o bölgenin eskiyi oranla daha koyu renkte olduğunu görünce kendi içinde sıkıntılar yaşayabilir. O yüzden de bu tarz yöntemler ortaya çıkmış ve birçok kişinin yüzünü güldürmüştür. Lazerle vajina beyazlatma işlemi yaklaşık olarak 15-20 dakika civarı sürmektedir.

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

O bölgede yer alan koyulurlar tahrip edilerek yok edilir ve genel olarak tek seans süren acısız bir işlemdir. Kişiler bu işlem sonrasında rahatlıkla normal hayatlarına dönebilir ve sonrasında bir sıkıntı ile karşılaşmazlar. Yapılan işlem sonrasında dikkat edilmesi gereken birkaç husus yer alır. Kişi bu işlem sonrasında doktorunun önerdiği kremi kullanmak zorundadır. İşlem sonrasında o bölgede su toplama, kızarıklık ya da geçici kararmalar meydana gelebilir fakat bunlar geçici şeylerdir. Kısa bir süre sonra o bölgede bulunan doku dökülecektir ve onun yerine yeni bir deri gelecektir. Bu durumda korkulacak bir şey yoktur. Lazer ile yapılan bu işlemin herhangi bir zararı yoktur. İşlem sonrasında adet düzensizliği, kısırlık ya da cinsellik ile alakalı herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapıldığı zaman herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Genital bölge beyazlatma işlemi yapılırken bununla birlikte sıkılaştırmak işlemi de yapılabilir ve bunun hiçbir sakıncası yoktur. Lazer ile beyazlatma işlemini yapabilmek için birkaç şart bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kişi 18 yaşından büyük olmalıdır ikincisi ise gebe olmaması gerekmektedir. Bu iki şartı sağlayan herkes gönül rahatlığıyla beyazlatma, sıkılaştırma ve buna benzer işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Lazerle vajina beyazlatma fiyatı ise gideceğiniz kliniğe göre değişebilir. Bütçenize ve size uygun yeri seçtikten sonra bu işlemi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında DR Onur PARLAK

Bu Makalemizi Okudunuz mu?

lazerle genital beyazlatma

Lazerle Genital Beyazlatma

Genelde yaz aylarına girilen dönemlerde bayanların tatil için hazırlık yapmaktadır. Kısa giyilen kıyafetler olması yüzünden …

5 Yorum

  1. genital beyazlatma ve sikilastirma icin fiyat istiyorum

  2. Lazerle beyazlatma işini koltuk altında da uyguluyo musunuz? Fiyat bilgiside alabilirsem uzaktan geleceğim kliniğinize

  3. Merhabalar, Lazerle genital bölge beyazlatma işleminin fiyatını öğrenebilir miyim? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir