Güncel Konular
Ana Sayfa » Genital Beyazlatma » Lazerle Genital Beyazlatma
lazerle genital beyazlatma

Lazerle Genital Beyazlatma

Genelde yaz aylarına girilen dönemlerde bayanların tatil için hazırlık yapmaktadır. Kısa giyilen kıyafetler olması yüzünden genital bölgenin koyu görünmesi yüzünden yaptırmaktadır. Kıyafet giyildiğinde dışarıdan bakıldığında kötü durmasından dolayı her zaman rahatsız olmaktadır. Lazerle genital beyazlatma tekniği sayesinde istediklerini giymektedir. Cilt beyazlatma işlemi lazerle açılmaktadır. Koltuk altı ve genital bölge cinsel yaşam için oldukça önemlidir. Kadınların en büyük sorunlarından biri olan beğenilmeme korkusu cinsel ilişki sırasında psikolojik olarak kendini rahatsız hissetme gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.

 Genital Bölge Neden Kararır?

Vücudun diğer yerlerine göre genital bölgede zaman için kararma olmaktadır. Yaşın ilerlemesine bağlı olduğu gibi genetik olarak ve hormon rahatsızlıklarında ve enfeksiyon kapması sonucu kararmaktadır. Dr. Onur Parlak kendi alanında uzman ve çözüm odaklı lazerle genital beyazlatma uygulamaları ile hastaları bu durumdan kurtarmaktadır. Bölgesel olarak kararma kadınların hoşuna gitmemektedir. Güneşte fazla kalmak ve genital bölgenin ıslak kalması durumunda koyu renge dönüşmesi kaçınılmaz bir durumdur. Genital beyazlatma lazer yöntemi ile kısa sürede eski renginize kavuşmanız mümkündür.

 Lazerle Genital Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Beyazlatmanın doğal yöntemleri ile kalıcı çözümlere ulaşılmadığından lazerlerin kullanılması ile birlikte durum tamamen değişmektedir. Genital beyazlatma cilt yapısına göre lazer cihazı ile yapılacağından öncesinde krem sürülmemesi gerekmektedir. Ağrısız bir işlem olduğundan anesteziye ihtiyaç duyulmadan yapılmaktadır. Yapılacak olan bölgeye verilen ışınlarla cinsel bölgenin her tarafına uygulanmaktadır. İşlemin bitmesi ile birlikte kişi günlük yaşamına ağrısız bir şekilde geri dönmektedir. Beyazlatma işlemi sayısına göre fiyatları değişmektedir. Estetik bir işlem olduğu için cildi beyazlatıp eski haline dönmesine sebep olmaktadır. Kadınların sık olarak rastladığı problemin tedavisi beyazlatma tekniği yan etkileri olmadan başarılı sonuçlarla hasta memnun olarak ayrılmaktadır.

 

Hakkında DR Onur PARLAK

Bu Makalemizi Okudunuz mu?

Genital Bölge Beyazlatma

Genital Beyazlatma Operasyonu Nedir   Günümüzde tıp teknolojisinin gelişmesi ile beraber estetik alanında da büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir