Güncel Konular
Ana Sayfa » Genital Siğil Tedavisi » Lazer İle Genital Bölge Beyazlatma

Lazer İle Genital Bölge Beyazlatma

Genital bölge değişik nedenlerden dolayı zamanla esmerleşme, bölgesel veya geniş olarak  renk koyulaşması, siyahlaşma görülebilir. Günümüzde lazer ile renk açıcı tedaviler; genital bölge beyazlatma, renk ağartma, genital alan renk açma tedavileri olarak uygulanabilmektedir.

Lazerle genital alan renk açma ‘labial whitening’ veya ‘vulvar whitening’ olarak da bilinmektedir.

Dış genital bölgedeki lazer uygulamaları aynı zamanda genital bölgede sıkılaştırma (vulva tightening) amacıyla da yapılmaktadır.

Vajina Beyazlatma Operasyonu

Vajina Beyazlatma Operasyonu

Kullandığımız yeni nesil  Lazer cihazı ile genital bölge beyazlatma dışında  idrar kaçırma şikayetlerinin tedavisini yapabilmekte, iç dudak küçültme  işlemi(labioplasty) uygulanabilmekte, kızlık zarı dikimi (hymenoplasty)    ve buna ek olarak  siğil, rahim ağzı yarası ( servikal erozyon ) gibi jinekolojik problemlerin tedavisini diğer uygulanan tedavilere kıyasla daha yüksek başarı ve yan etkilere oluşmadan başarıyla yapabilmekteyiz.

Gelen Aramalar:

Hakkında DR Onur PARLAK

Bu Makalemizi Okudunuz mu?

Genital Siğil Tedavisi

Genital Siğil Nedir?   Hpv olarak adlandırılan hastalık 60 türden fazla virüse verilen isimdir. Bu …

2 Yorum

  1. Dr.Onur Bey’in doktorum olduğu için gerçekten çok şanslı hissediyorum kendimi.Titizliği,hassasiyeti gerçekten mükemmel. Lazer ile vajina beyazlatma tedavisi hiç ummadığım kadar sonuç verdi ve artık kendimi çok mutlu hissediyorum bu sorunumdan kurtulduğum için. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz renk tamamen açılıyor ve sonrasında öncesinde hiç bir sorun yaşamıyorsunuz.Çok teşekkür ederim Onur Bey her şey için benimle ilgilendiniz, dinlediniz yardımcı oldunuz 🤗🤗

  2. Meraba, lazerle vajina beyazlatma tedavisi icin fiyat bilgisi ogrenmem mumkun mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir