Güncel Konular
Ana Sayfa » Kızlık Zarı Dikimi » Kızlık Zarı Dikimi (İstanbul)
Kızlık Zarı Dikimi İstanbul

Kızlık Zarı Dikimi (İstanbul)

İstanbulda Kızlık zarı dikimi (himenoplasti) işlemi ile ilgili fiyatlandırma bir çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu farklılıkta, hem yapılan işlemin çeşidi, amacı da rol oynamaktadır. Burada kastedilen nokta yapılan kızlık zarı dikiminin düğünden hemen önce yapılan geçici işlem veya beraberlik tarihi belli olmayan hastalarda yaptığımız kalıcı (uzun süreli işlem) olmasıdır.

Son dönemde fraksiyonel CO2 lazerin de yaygın kullanılmaya başlamasıyla, her iki işlemin de uygulama süresi kısalmakta, hasta konforu açısından daha etkili olmaktadır.

 

Kızlık zarı dikiminde dikkat edilecek hususlar

Kızlık zarı dikiminde dikkat edilecek noktalardan birisi de, işlemin lokal anesteziyle yapılabilir olması, dolayısıyla genel anestezi risklerini içermemesi ve aynı gün içerisinden sosyal yaşama dönüşün hızlı olmasıdır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi, biraz daha zaman alıcı ve teknik olarak biraz daha komplike bir işlem olduğu için diğer geçici işleme göre biraz daha maliyetli olmaktadır.

Fiyatı etkileyen bir diğer konu da Kızlık zarı dikiminde uygulanacak olan anestezi türüdür. Genel anestezi talep eden hastalarımızda Lokal anestezi uyguladığımız hastalarımıza göre anesteziden doğan ücret farklılığı olmaktadır. Ama hastalarımızın %90’ından fazlasında lokal anesteziyi güvenle uygulayabilmekteyiz ve hastalarımız  herhangi bir şikayeti olmadan işlem sonrası günlük yaşantılarına çok hızlı bir şekilde dönebilmektedir.

Tabi ek olarak kızlık zarı dikimiyle aynı seansta ilave bir takım işlemlerde yapılabilmektedir. Bunlardan en çok yaptığımız vajinal daraltma(vaginoplasty), vajinal dudak estetiği (labioplasty), kondilomu(siğil) olan hastalarımızda kondilom koterizasyonu veya bazen de kürtaj sonrasında hastamızın isteğine göre kızlık zarı dikimi de yapılabilmektedir.

Tüm bu yukarıda saydığımız faktörlere göre Kızlık zarı dikimi fiyatı istanbulda değişiklikler gösterebilmektedir. Bunun yanında istanbulun çeşitli bölgelerinde(ilçelerinde) fiyatlar değişebilmektedir.

Yine de size hangi işlemin gerçekten gerekli olduğu ve bu konuda ayrıntılı ve en doğru fiyatı alabilmek için kliniğimize müracaat etmenizi ve detaylı bir şekilde muayene neticesinde en sağlıklı kararı birlikte verebileceğimizi de belirtmek isterim.

Bu arada yapılacak olan işlemin ödemesi konusunda bazen maddi problemler de olabilmektedir. Bu durumda olan hastalarımız için kliniğimizde pos cihazımız da bulunup sizlere kredi kartıyla ödeme imkanı sunulmaktadır.

Hakkında DR Onur PARLAK

Bu Makalemizi Okudunuz mu?

Lazerle Kızlık Zarı Dikimi Sadece 20 Dakika Sürüyor

Teknolojinin ilerlemesiyle artık tıp alanında da lazer kullanımı oldukça yaygınlaşmaya ve faydalı olmaya başlamıştır. İşte …

1 yorum

  1. Cok harıka Güleryuzlu ve bi o kadarda iyi niyetlı bir insan ..her ne sebeble gideceksenız Bayanlar kesinlıkle Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz ben gittim korku ve endişelerim vardı ama Onur bey’in yaklaşımları ilgisi konuşması sıcakkanlılıgı içtenliğini görünce anlayacaksınız cok doktorla irtibata gectım ve böyle bi doktor bulmadım.klınıgınde beni cok iyi ağırladılar ve minnettarim herkese tavsıye edeceğim bi doktor tekrardan soyluyorum bayanlar kesinlıkle güvenebilirsiniz.flep yöntemi işlem yapacaksanız kesinlikle Onur beye gitmenizi tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir