Güncel Konular
Ana Sayfa » Genital Beyazlatma » Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Nasıl Uygulanır ? 

Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Nasıl Uygulanır ? 

Genital bölgede meydana gelen kararmaların birçok nedeni vardır. Bu nedenlerin başında doğum yapmak gelmektedir. Doğum yapmak neden kararmalara neden olur? Doğum sırasında değişen hormonlar genital bölgedeki kararmalara neden olmaktadır. Hormonların dengesizliği genital bölge kararmalarının nedenlerindendir. Bunun dışında bayanların hızlı ve kolay olduğu için uyguladığı traş işlemi de kararmalara neden olmaktadır. Bunun dışında genital bölgeye uygulanan epilasyonlar da kararmaya neden olmaktadır. Ayrıca cilt hastalıkları ve enfeksiyonel hastalıklarda kararmaları tetiklemektedir.

 

Genital Bölge Beyazlatma Neden Tercih Edilir?

 

Bayanlar özellikle kendilerini daha iyi hissetmek açısından genital bölgelerinin kararmasına karşıdır. Yaşam kalitesini düşüren bu durum özellikle çiftler arasında da soruna neden olmaktadır. Bu durumdan rahatsız olan bayanlar ise oldukça kolay bir operasyon olan genital bölge beyazlatmasına başvurmaktadırlar.

 

Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Nasıl Uygulanır?

 

Genital bölgesindeki kararmalardan şikayetçi olan bayanlar uzman ile görüşerek bu operasyona başlayabilirler. Uzmanların uygun görmesiyle beraber genital bölge beyazlatma operasyonu başlar. Bu operasyon lazer ile yapılmaktadır. Lazerle genital beyazlatma oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Genital beyazlatma ortalama 30-35 dakika sürmektedir. Lazerle genital beyazlatma işleminde başarı oldukça yüksektir. Hastalar bu işlemden sonra normal hayatlarına hemen geri dönebilmektedirler.

 

Genital Bölge Beyazlatma Sonrası

 

           Genital beyazlatma işleminden sonra uzmanın verdiği ilaçlar kullanılarak normal yaşantıya geri dönülebilir. Bu operasyonun son yıllarda çok sık tercih edildiği bir gerçektir. Dr Onur Parlak bu operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere değinmiştir. Hastaların bu uygulamadan son derece mutlu oldukları bir gerçektir. Ayrıca genital bölge beyazlatma işleminin yanı sıra vajina daraltma gibi ufak bir operasyonunda bayanlar tarafından tercih edilmesi söz konusudur. Bu tür operasyonlarda risk faktörü yok denilecek kadar azdır ve olumlu sonuçlar vermektedir.

 

Hakkında DR Onur PARLAK

Bu Makalemizi Okudunuz mu?

lazerle genital beyazlatma

Lazerle Genital Beyazlatma

Genelde yaz aylarına girilen dönemlerde bayanların tatil için hazırlık yapmaktadır. Kısa giyilen kıyafetler olması yüzünden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir