Güncel Konular
Ana Sayfa » Genel » Vajina Daraltma Ve Vajina Estetiği

Vajina Daraltma Ve Vajina Estetiği

 VAJİNANIN GENİŞLEMESİNİN SEBEBİ NEDİR?

 

Kadının cinsel organı olan vajinanın genişleme sebepleri vardır. Aslında cinsel organın esnek bir yapısı olması doğum sırasında açılma yaşanması bununla alakalı bir durumdur. Fakat genişlese de yapı olarak eski haline dönmektedir. Cinsel ilişki sırasında içinin genişlemesi ve haz alması gerekmektedir. Cinsel yaşamda haz alamadığı gibi sıkıntılar yaşaması durumunda lazerle vajina daraltma operasyonu yapılmaktadır. Çok doğum yapan kadınlarda daha çok olduğu gözlemlenmektedir. Kilo alan, menopoza giren kadınlar, sigara ve yaşa bağlı hormon rahatsızlıkları vajinanın genişlemesine neden olmaktadır. Vajina genişlemesi birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Cinsel yaşamdan soğuyan ve bu durumdan rahatsız olan çiftler sorun çözülmediğinde psikolojik olarak rahatsızlık yaşamaktadır. Lazerle vajina daraltma sayesinde cinsel hayatına yeniden dönebilmektedir.

 

 LAZERLE VAJİNA DARALTMA AMALİYATI NASIL YAPILIR?

 

Estetik operasyonlarında uzman Dr Onur Parlak vajinanın eski haline kavuşmasını sağlamaktadır. İlişkiye bağlı olarak veya doğumlar sonrasında vajina zaman içinde daha fazla genişlemektedir. Dudaklarda sarkma ve renk değişimi yaşanmaktadır. Kasları sıkılaştırmak ve genç olmasını sağlamak için lazerle vajina daraltma ameliyatı yapılmaktadır. Genelde rahim ve mesane sarkması sorunu yaşayan bayanlarda uygulanmaktadır. Ameliyat sonrasında lazerle oldukça etkili ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Hayatı zehir etmek yerine ameliyat seçeneklerinden faydalanarak eski sağlığına kadınlar kavuşmaktadır. Vajinanın eski haline dönmesi ve gençleşmesi kasların durumu ağrı ve sorunlara son noktayı koymaktadır. Kadınların sorunu olan ıslanma kuruluk sorunları ortadan kaldırmaktadır.

 

Vajina gençleştirme yöntemlerinde kullanılan özel cihazlar ve lazer ışınları ile hasta kısa sürede günlük yaşantısına ve iş hayatına dönmektedir. Lazerle vajina daraltma ameliyatı sonrasında vajinanın sıkılaşma cinsel hazzı önemli ölçüde artırdığı eşler arasında dikkatlerden kaçmamaktadır. Kısa süren operasyon sonrasında hasta hiçbir şekilde ağrı ve acı hissetmemektedir.

 

Hakkında DR Onur PARLAK

Bu Makalemizi Okudunuz mu?

Yasal Kürtaj Fiyatları Nedir?

Yasal Kürtaj İmkanları Nedir? Ülkemizde yasal kürtaj hakkında sınırlamalar iki farklı kanun ile yürürlüktedir ve …

1 yorum

  1. Vajina estetiği gençleştirme daraltma bütün işlemler ne kadar fiat alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir